Vikingu laivu dzīšana nav joka lieta!

No Liepājas Jūrniecības koledžas sacensībās piedalījās grupas S-21audzēkņi  Germans Ščerbakovs, Aristarhs
Peskarskis, Vladimirs Ņepočatovs, Ņikita Trofimovs, Kirils Jakšins, kā arī Erans Dominiks Savelis un Arturs Mitrofanovs.

9.jūlijā Jūras svētku laikā Liepājas promenādē pie Liepājas jahtu centra piestātnes norisinājās Kuršu Vikingu liellaivu sacensības.

Kuršu Vikingu liellaivu sacensībās varēja piedalīties komandas piecu cilvēku sastāvā. Sacensību uzvarētāji ieguva Ceļojošo kausu un visi kopā varēja atpūsties Liepājas Olimpiskā centra “Baseins&SPA”. Savukārt, komandas, kuras ieguva 2.un 3.vietu, saņēma pārsteigumu balvas. Organizatori apbalvoja arī komandu ar atraktīvāko noformējumu. Kā noskaidroja portāls liepajniekiem.lv specifiskajās sacīkstēs spēkiem mērojas desmit komandas. Protams, bija komandas, kuru sastāvā vien spēcīgi vīri un puiši. Piemēram, Jūrniecības koledžas komanda. Taču vairāku komandu sastāvā arī dāmas, kuras nekautrējas ķerties pie airiem.

Un ikviena komanda bija padomājusi par īpašu noformējumu. Kādas komandas dalībnieki tērpušies vienādos zili balti svītrotos jūrnieku kreklos, bet vairākas citas – tautiskos apģērbos.

Sacīkstes nebija no vieglajām. Smagā vikingu liellaiva komandai bija jāaizairē no Tramvaja tilta līdz bojām iepretim klubam “Fontaine Palace”. Kā portālam liepajniekiem.lv atzina trasi pieveikušie: vikingu laivas dzīšana nav joka lieta.

Vislabāko rezultātu vikingu liellaivu sacensībās uzrādīja un līdz ar to godpilno 1.vietu izcīnīja komanda “Banāns”. 2.vietā ierindojās komanda “Es kā atvars”. Savukārt 3.vietā – komanda “CF Liepāja 2”.

No Liepājas Jūrniecības koledžas sacensībās piedalījās grupas S-21audzēkņi  Germans Ščerbakovs, Aristarhs Peskarskis, Vladimirs Ņepočatovs, Ņikita Trofimovs, Kirils Jakšins, kā arī Erans Dominiks Savelis un Arturs Mitrofanovs.

Informācijas avots: www.liepajniekiem.lv

Atpakaļ