Liepājas pēdas Latvijā 2016

Orientēšanās spēlēm “Liepājas pēdas Latvijā”, kas norisinājās Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā, 4.maijā, šogad bija pieteikušies 1202 dalībnieki 273 komandās. 91 komanda no tām bija kājāmgājēji, 112 – velobraucēji un 70 – autobraucēji, informē portāls liepaja.lv

Atzīmējot Liepājas Jūrniecības koledžas 140. dzimšanas dienu, šogad spēles maršrutā kā viens no kontrolpunktiem bija iekļauta ar Liepājas Jūrniecības koledža.

Spēlēm šogad dota devīze “Atklāj Liepāju no jauna!”, kas atspoguļo orientēšanās spēļu būtību – iepazīt Liepāju vēl labāk, atceroties gan dažādus vēsturiskus notikumus, gan uzzinot par jauniem pilsētas objektiem, izveidotiem uzņēmumiem un radītiem pakalpojumiem. Kontrolpunktā pie Liepājas Jūrniecības koledžas pasākuma dalībniekiem vajadzēja nosaukt tās trīs speciālitātes, kuras iespējams apgūt šajā mācību iestādē, demonstrējot acumēru un veiklību uzmest gan apļus, gan glābšanas riņķus uz zemē iedzītiem mietiņiem, bet koledžas audzēkņi demonstrēja kā pareizi jāsasien jūrnieku mezgli.

Spēļu starts, kā ierasts, bija pie Liepājas domes, bet finišs – Liepājas Olimpiskajā centrā. Finišā dalībnieki varēs atgūt spēkus un sagaidīt spēļu rezultātus. Arī Liepājas Jūrniecības koledžas pārstāvji, startējot komandas “Mildronāts” sastāvā, kājāmgājēju kategorijā izcīnot godpilno trešo vietu.

Atpakaļ